doprava zdarma DOPRAVA ZADARMO!
platí pri objednávke príslušenstva nad 120€ 

osobný odber

OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS

FM industrial

Konvektomaty FM industrial

História spoločnosti FM Industrial sa začala písať v roku 1966. Najprv to bolo nadšenie pre vytváranie domácich spotrebičov, ktoré by umožnili spríjemniť si život doma. Firmu založil Fernando Moreno. Firma sa rozvíjala s veľmi malými zdrojmi, ale s veľkým nadšením a dlhými dňami tvrdej práce. Vytrvalosť priniesla svoje ovocie.
V priebehu rokov sa táto rodinná firma vyvinula na silnú a modernú spoločnosť s výrobnou plochou viac, ako 30 000 m2 osadenou modernými, špičkovými technológiiami. Tu sa z mnohých myšlienok stávajú návrhy a tie sa reálne pretavujú na nové a moderné gastro zariadenia, ktoré sa dnes dodávajú na trhy už vo viac ako 45 krajinách sveta. Vďaka tomu, že sa tu stále robí na kvalitu, nie na kvantitu popularita zariadení FM stále rastie a teší sa uznaniu miliónov užívateľov  a zároveň aj odborníkov v gastro sektore po celom svete.


 
 
Filter
Línia
Médium
Ovládací panel
Zásuvy
Cena
Elektrické pekárske konvektomaty na EN 60x40 cm, línia ST BAKERY – FMna objednávkucena na vyžiadanie Elektrické pekárske konvektomaty na EN 60x40 cm, línia ST BAKERY – FM Elektrický kompaktný konvektomat na GN 1/1, línia ST COMPACT E – FMna objednávkucena na vyžiadanie Elektrický kompaktný konvektomat na GN 1/1, línia ST COMPACT E – FM Elektrický kompaktný konvektomat na GN 1/1, línia ST COMPACT V5 – FM Obľúbený produktna objednávkucena na vyžiadanie Elektrický kompaktný konvektomat na GN 1/1, línia ST COMPACT V5 – FM Elektrický kompaktný konvektomat na GN 2/3, línia ST COMPACT – FMna objednávkucena na vyžiadanie Elektrický kompaktný konvektomat na GN 2/3, línia ST COMPACT – FM Elektrický konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO E – FMna objednávkucena na vyžiadanie Elektrický konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO E – FM Elektrický konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO M – FMna objednávkucena na vyžiadanie Elektrický konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO M – FM Elektrický konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO V7 – FMna objednávkucena na vyžiadanie Elektrický konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO V7 – FMElektrické konvektomaty z línie ST Gastro od spoločnosti FM INDUSTRIAL ideálne na univerzálne profesionálne použitie. Moderný a praktický dizajn doplnený s Elektrický konvektomat na GN 2/1, línia ST GASTRO V7 – FMna objednávkucena na vyžiadanie Elektrický konvektomat na GN 2/1, línia ST GASTRO V7 – FMElektrické konvektomaty z línie ST Gastro od spoločnosti FM INDUSTRIAL ideálne na univerzálne profesionálne použitie. Moderný a praktický dizajn doplnený s Plynové pekárske konvektomaty na EN 60x40 cm, línia ST BAKERY M – FMna objednávkucena na vyžiadanie Plynové pekárske konvektomaty na EN 60x40 cm, línia ST BAKERY M – FM Plynové pekárske konvektomaty na EN 60x40 cm, línia ST BAKERY V7 – FMna objednávkucena na vyžiadanie Plynové pekárske konvektomaty na EN 60x40 cm, línia ST BAKERY V7 – FM Plynový konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO M – FMna objednávkucena na vyžiadanie Plynový konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO M – FM Plynový konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO V7 – FMna objednávkucena na vyžiadanie Plynový konvektomat na GN 1/1, línia ST GASTRO V7 – FMPlynové konvektomaty z línie ST GASTRO V7 od spoločnosti FM INDUSTRIAL ideálne na univerzálne profesionálne použitie. Moderný a praktický dizajn doplnený s Plynový konvektomat na GN 2/1, línia ST GASTRO V7 – FMna objednávkucena na vyžiadanie Plynový konvektomat na GN 2/1, línia ST GASTRO V7 – FMPlynové konvektomaty z línie ST GASTRO V7 od spoločnosti FM INDUSTRIAL ideálne na univerzálne profesionálne použitie. Moderný a praktický dizajn doplnený s