doprava zdarma DOPRAVA ZADARMO!
platí pri objednávke príslušenstva nad 120€ 

osobný odber

OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS

Nôž nakiri Shun Premier Tim Mälzer – KAI

- 20%
Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: TDM-1742
EAN: 4901601329391
Dostupnosť: skladom 1 ks
180.48 s DPH
150.40 ks bez DPH
Pôvodná cena 225.60, Zľava 20 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nôž nakiri Shun Premier Tim Mälzer od spoločnosti KAI spája storočné japonské kováčstvo samurajov s dnešnými modernými a technicky prepracovanými výrobnými procesmi. Séria Shun Premier bola vyvinutá špeciálne pre potreby a požiadavky profesionálnych kuchárov. V tejto prémiovej sérii sú vysoko kvalitné vlastnosti materiálov známej série Shun Classic kombinované s úplne novým a pôsobivým celkovým vzhľadom.

Čepeľ Shun Premier Tim Mälzer

Jadro čepele Shun Premier je vyrobené z extrémne tvrdej nerezovej ocele VG Max a je obalené 32 vrstvami damaškovej ocele. Vďaka tejto kombinácii rôznych druhov ocele je čepeľ tvrdá aj pružná. Tepaný povrch - v Japonsku známy ako Tsuchime je nielen estetickými, ale slúži aj na uvoľnenie surovín z čepele vďaka vzduchovým kapsám. Nasleduje jemné matné damaškové zrno typické pre Shun. Čepeľ je zakončená vysoko leštenou presnou reznou hranou.

Rukoväť

Precízne opracovaná čepeľ je spojená hnedou stredne zrnitou rukoväťou z pakkawoodu. Vďaka symetrickému tvaru je vhodná pre ľavákov aj pravákov. Rozširujúci tvar rukoväťe zaisťuje stabilitu a rovnováhu pri rezaní. Špeciálnym doplnkom na konci rukoväte je vygravírovaná býčia hlava, ochranná známka profesionálneho kuchára Tima Mälzera.

nože kai Premier


 Technické informácie

Verzia TDM-1742
Dĺžka rukoväti 110 mm
Dĺžka čepele 140 mm
Materiál čepele jadro: VG MAX
povrch: damašková oceľ – 32 vrstiev
Tvrdosť  61 (±1) HRC

Nože KAI

Shun premier

made in Japan - nože KAI