doprava zdarma DOPRAVA ZADARMO!
platí pri objednávke príslušenstva nad 120€ 

osobný odber

OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS

Kuchársky nôž Shun Classic – KAI

Rôzne dĺžky čepele
Dĺžka čepele:
Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: do 14 - 21 dní
168.00 s DPH
140.00 ks bez DPH
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kuchársky nôž Shun Classic od spoločnosti KAI spája tradíciu japonského kováčstva samurajov s dnešnými modernými a technicky prepracovanými výrobnými procesmi. Výsledkom je mimoriadne kvalitný rad damaškových nožov, navrhnutý s dôrazom na najmenšie detaily a na zachovanie dokonalej ostrosti. Nože sú preto ideálne na profesionálne použitie.    

Čepeľ Shun Classic

Oceľ VG MAX s tvrdosťou 61 (± 1) HRC tvorí celé jadro čepele až po jej okraj. Nôž je opláštený 32 vrstvami damaškovej ocele a stelesňuje jedinečnú anatómiu spárovanú s pružnou čepeľou, ktorá je vďaka svojmu hybridnému zloženiu tvrdá a zároveň pružná. Čepele Shun Classic majú obojstrannú hranu.

Rukoväť

Štíhla rukoväť z odolného pakkawoodu je vyrobená v tradičnom japonskom tvare gaštanu. Vďaka vysoko kvalitným živiciam, ktoré sa do dreva pridávajú, je materiál obzvlášť pevný a odolný voči vlhkosti. Jeho typický tvar zaručuje pohodlné a bezpečné uchopenie pri rezaní, a to vďaka menšiemu okraju na pravej strane. Integrovaná podhlavica zvyšuje stabilitu a rovnováhu.

shun classic nože


 Technické informácie

Verzia DM-0723 /DM-0706 / DM-0707
Dĺžka rukoväti 112 - 122 mm
Dĺžka čepele 150 - 200 - 255 mm
Materiál čepele jadro: VG MAX
povrch: damašková oceľ – 32 vrstiev
Tvrdosť  61 (±1) HRC

Nože KAI

Shun classic nože

made in Japan - nože KAI