Naposledy zobrazené

doprava

       DOPRAVA ZADARMO !
       platí pre príslušenstvo
       pri objednávke nad 120€


phone         OSOBNÝ
         ODBER


montaz        PROFESIONÁLNY
        SERVIS

 

Usuba nôž Shun Pro Sho - KAI

Kód produktu: VG-0007
Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: do 14 - 21 dní
Cena: 204.00
170.00 Cena bez DPH
ks

Usuba Shun Pro Sho od spoločnosti KAI. Séria Shun Pro Sho sa zameriava výlučne na jednostranné, a teda tradične japonské tvary čepelí. Elegantný dizajn noža kombinuje klasický japonský dizajnový smer s modernými prvkami. Čepel je zdobená s výraznym  vzorom vytvoreným pomocou inovatívneho výrobného procesu. Séria získala špeciálne ocenenie v roku 2019 za nemecký dizajn. Usuba „tenká čepeľ“ je  nôž na zeleninu ktorý vyžaduje zručnosť  preto je určený pre profesionálnych kuchárov, plocha hrana ľahko prechádza zeleninou bez toho aby ju pomliaždila, ďalší spôsob využitia je šúpanie zeleniny na spôsob katsuramuki na papierovo tenké plátky.

Čepeľ Shun Pro Sho

Čepeľ noža je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele VG 10 s tvrdosťou 61 (± 1) HRC. Jeho rezná hrana je na jednej strane vybrúsená pod uhlom 45 °. Optimálana starostilivosť a manipulácia zaručuje dlhú životnosť ostria. Na brúseniue sa doporučujú výhradne japonské brúsne kamene. 

Rukoväť

Rukoväť vyrobená z čierneho pakkawoodu pôsobí veľmi elegantne a perfektne padne do ruky. Jeho asymetrický tvar gaštanu umožňuje bezpečné a pohodlné uchopenie pri rezaní. Integrovaná špička poskytuje stabilitu a rovnováhu. 

Nože KAI

Nože KAI

made in Japan - nože KAI

 
 
Verzia VG-0007
Dĺžka rukoväti 12,2 cm
Dĺžka čepele 24 cm 
Materiál čepele VG 10
Tvrdosť  61 (±1) HRC