doprava zdarma DOPRAVA ZADARMO!
platí pri objednávke príslušenstva nad 120€ 

osobný odber

OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS

Nôž santoku Tim Mälzer Kamagata – KAI

Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: TMK-0702
Dostupnosť: skladom 3 ks
102.00 s DPH
85.00 ks bez DPH
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nôž santoku Tim Mälzer Kamagata od spoločnosti KAI zaujme vysokým štandardom funkčnosti, robustnou kvalitou a minimalistickým dizajnom. Originálny tvar čepele navrhnutý Timom Mälzerom. Štýlové zakrivenie čepele dodáva nožom ich charakteristický obrys. Názov „Kamagata“ (v japončine „kosákovitý“) je odvodený od tohto výrazného tvaru. V kombinácii s čiernou rukoväťou má nôž efektívny, chladný vzhľad a zaručuje skvelú manipuláciu a ergonomické vlastnosti.   

Čepeľ Tim Mälzer Kamagata

Atraktívne tvarované čepele sú kované z nehrdzavejúcej ocele 4116. Majú tvrdosť 57 (±1) HRC, čiže sú odolné aj voči korózii. Logo a osobný podpis Tima Mälzera sú aplikované na čepeľ a spolu so saténovou úpravou dotvárajú exkluzívny a kvalitný vzhľad.

Rukoväť

Leštená rukoväť je ergonomicky tvarovaná a vďaka symetrickému zarovnaniu je vhodná pre ľavákov aj pravákov. Pohodlne sedí v ruke a poskytuje bezpečné a komfortné držanie pri práci. Vďaka dokonalému vyváženiu medzi rukoväťou a čepeľou je rezanie obzvlášť hladké. Rukoväť je vyrobená z lešteného POM plastu, je vodeodolná, hygienická a ľahko sa udržiava. Vlastná ochranná známka Tima Mälzera „býk v kuchyni“ zdobí koniec rukoväte a dodáva sofistikované zvýraznenie.

rukoväť nožu kamagata kai

čepeľ nožu kamagata kai


 Technické informácie

Verzia TMK-0702
Dĺžka rukoväti 130 mm
Dĺžka čepele 180 mm
Materiál čepele nehrdzavejúca oceľ 4116
Tvrdosť  57 (±1) HRC

Nože KAI

Nože KAI

made in Japan - nože KAI