doprava zdarma DOPRAVA ZADARMO!
platí pri objednávke príslušenstva nad 120€ 

osobný odber

OSOBNÝ
ODBER
servis PROFESIONÁLNY
SERVIS

Nôž santoku Seki Magoroku Shoso – KAI

Dĺžka čepele:
140 mm
140 mmdočasne vypredané 0
165 mm
165 mmdočasne vypredané 9.600
Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena: 70.80
59.00 ks Cena bez DPH

Nôž santoku Seki Magoroku Shoso od spoločnosti KAI s rozvážnym a elegantným nerezovým vzhľadom, skutočný klenot v kuchyni. Sú kované z nehrdzavejúcej ocele a brúsené s vysoko technickou zručnosťou. Výsledkom sú čepele s dokonalou ostrosťou, robustnosťou a trvanlivosťou, ideálne na každodenné použitie v kuchyni. Aby sa znížil odpor voči reznej hrane, sú čepele brúsené pri nízkej rýchlosti a následne dokončené použitím najnovšej výrobnej technológie. To dáva každému nožu špeciálnu ostrosť a minimalizuje trenie medzi krájaným jedlom a čepeľou.

Ergonomická rukoväť z nehrdzavejúcej ocele s diamantovým vzorom a plynulým prechodom s nádherne tvarovanou čepeľou z nehrdzavejúcej ocele so saténovou povrchovou úpravou. Nože Seki Magoroku Shoso sú vyrobené výhradne z nehrdzavejúcej ocele a zaisťujú príjemne jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s optimálnou hygienou.

Čepeľ Seki Magoroku Shoso

Čepeľ Shoso je kovaná z nehrdzavejúcej ocele 1K6 s tvrdosťou 58 (±1) HRC, čo zaručuje vysokú a rovnomernú úroveň tvrdosti, ako aj trvanlivé ostrie čepele. Konvexné brúsenie dáva nožom stabilnú reznú hranu - ideálnu pre čistý a presný rez. Matný povrch zvýrazňuje chladnú eleganciu noža.

Rukoväť

Matná rukoväť z nehrdzavejúcej ocele 18-8 je obzvlášť robustná a vďaka symetrickému elipsovitému tvaru zaisťuje profesionálnu manipuláciu. Integrovaný diamantový vzor poskytuje bezpečný a pohodlný úchop pri krájaní. Plynulý prechod z rukoväte na čepeľ zdôrazňuje jasne definované línie nožov.

rukoväť nožu seki magoroku shoso

čepeľ nožu seki magoroku shoso


 Technické informácie

Verzia AB-5162 / AB-5156
Dĺžka rukoväti 130 mm
Dĺžka čepele 140 - 165 mm
Materiál čepele nehrdzavejúca oceľ 1K6
Tvrdosť  58 (±1) HRC

Nože KAI

seki shoso

made in Japan - nože KAI