Naposledy zobrazené

doprava

       DOPRAVA ZADARMO !
       platí pre príslušenstvo
       pri objednávke nad 120€


phone         OSOBNÝ
         ODBER


montaz        PROFESIONÁLNY
        SERVIS

 

Nôž na chlieb Shun Nagare - KAI

Kód produktu: NDC-0705
Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: do 14 - 21 dní
Cena: 349.00
290.83 Cena bez DPH
ks

Nôž na chlieb Shun Nagare od spoločnosti KAI prináša inovatívne majstrovské dielo japonského kováčstva. Jeho prepracovaný dizajn, špeciálne vlastnosti použitých materiálov a technicky zložitý výrobný proces zaraďujú túto sériu nožov pomedzi vrchol luxusnej triedy. Dizajn línie Shun Nagare bol ocenený špeciálnym ocenením German Design Award 2017.

Čepeľ Shun Nagare

Spoločnosť KAI vyrába takzvané „dvojjadrové“ čepele série Shun Nagare inovatívnym procesom kovania. Dva druhy ocele s rôznymi vlastnosťami sa spájajú a vzniká 72-vrstvový kus damaškovej ocele. Kombinácia pružnej a robustnej ocele VG 2 a zvlášť tvrdej ocele VG 10 vedie k tvrdosti 61 (± 1) HRC. Vďaka tomu majú čepele s dvojitým ostrím obzvlášť dlhotrvajúce uchovanie ostria a vynikajúcu ostrosť. 

Kai nagare nôž

Rukoväť

Ergonomicky tvarovaná rukoväť s jemnými zaoblenými líniami zaručuje dokonalý úchop. Kovaný hrot v rukoväti dodáva nožu silnú stabilitu a poskytuje čepeli optimálne protizávažie. Nitovaná rukoväť je vyrobená zo strakatého sivočierneho pakkawoodu (vodotesná a obzvlášť robustná drevená dyha) dodáva nožu hrejivý a hodnotný pocit. 

Nože KAI

Nože KAI

made in Japan - nože KAI

 
 
Verzia NDC-0705
Dĺžka rukoväti 14 cm
Dĺžka čepele 23 cm 
Materiál čepele jadro: VG-10, VG-2
povrch: damašková oceľ – 72 vrstiev
Tvrdosť  61 (±1) HRC