Naposledy zobrazené

doprava

       DOPRAVA ZADARMO !
       platí pre príslušenstvo
       pri objednávke nad 120€


phone         OSOBNÝ
         ODBER


montaz        PROFESIONÁLNY
        SERVIS

 

Deba nôž Shun Pro Sho - KAI

Rôzne dĺžky čepele
Dĺžka čelele:
Výrobca: KAI
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: do 14 - 21 dní
Cena: 234.00
195.00 Cena bez DPH
ks

Deba Shun Pro Sho od spoločnosti KAI. Séria Shun Pro Sho sa zameriava výlučne na jednostranné, a teda tradične japonské tvary čepelí. Elegantný dizajn noža kombinuje klasický japonský dizajnový smer s modernými prvkami. Čepel je zdobená s výraznym  vzorom vytvoreným pomocou inovatívneho výrobného procesu. Séria získala špeciálne ocenenie v roku 2019 za nemecký dizajn. Exrémne ostrý nôž deba je vhodný najmä na prípravu rýb, špičkou oddeľuje mäso  od kostí, ostrý stred zabezpečuje presné krájanie a pätou prechadza cez jemné kosti a tvrdsie časti.

Čepeľ Shun Pro Sho

Čepeľ noža je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele VG 10 s tvrdosťou 61 (± 1) HRC. Jeho rezná hrana je na jednej strane vybrúsená pod uhlom 45 °. Optimálana starostilivosť a manipulácia zaručuje dlhú životnosť ostria. Na brúseniue sa doporučujú výhradne japonské brúsne kamene.

 

Rukoväť

Rukoväť vyrobená z čierneho pakkawoodu pôsobí veľmi elegantne a perfektne padne do ruky. Jeho asymetrický tvar gaštanu umožňuje bezpečné a pohodlné uchopenie pri rezaní. Integrovaná špička poskytuje stabilitu a rovnováhu. 

Nože KAI

Nože KAI

made in Japan - nože KAI

 
 
Verzia VG-0002 VG-0003
Dĺžka rukoväti 12,2 cm 12,2 cm
Dĺžka čepele 16,5 cm  21 cm 
Materiál čepele VG 10 VG 10
Tvrdosť  61 (±1) HRC 61 (±1) HRC